Crespine Gel – ukojenie dla stawów!

 

Crespine Gel – ukojenie dla stawów!

Crespine Gel jest produktem służącym do jednorazowego wstrzyknięcia w celu zapobiegania oraz leczenia objawowego osteoartrozy, w celu zregenerowania funkcji stawu oraz chrząstek oraz do zachowania skutków leczenia długoterminowo.

Leczenie przy zastosowaniu Crespine Gel ma na celu wspieranie zachowania istniejącej chrząstki. Ochrona naturalnych funkcji stawu może zostać zwiększona. Efekt ten uzyskuje się przez regenerację funkcji mechanicznej płynu stawowego (wiskoelastyczności). Ze względu na wysoki stopień stabilności produktu w Crespine Gel (implant żelowy), leczenie można uznać za wystarczające, gdy uzyskamy pożądany skutek zdrowotny trwający do 9 miesięcy przy jednokrotnym zastosowaniu. Niektórzy pacjenci doświadczają dłuższego okresu działania.

6 powodów, dla których warto zastosować Crespine Gel:

  • Implant żelowy zapewnia długotrwałą bezbolesność w stawach ze względu na wysoki stopień stabilności produktu.
  • Leczenie pacjenta jest skuteczne i pozwala na oszczędność czasu, gdyż skupia się ono na pojedynczym zastrzyku.
  • Crespine Gel dostarcza ochronny kwas hialuronowy do stawu oraz poprawia nawilżenie chrząstki.
  • Kwas hialuronowy w Crespine Gel jest pochodzenia biofermentacyjnego, dlatego jest bardzo dobrze tolerowany.
  • Pacjenci są w stanie prowadzić aktywne życie oraz uczestniczyć w życiu przez dłuższy okres czasu z ich naturalnym stawem.
  • Crespine Gel zostaje wstrzyknięty prosto do stawu i dlatego oszczędza system trawienny.

Leczenie przy użyciu Crespine Gel oznacza wstrzyknięcie prosto do stawu. Wcześniejsze wyjaśnienie aspektów medycznych ze strony Twojego lekarza jest niezbędne. Tylko doświadczony lekarz może ocenić wszystkie istotne czynniki , aby upewnić się, że pacjent może pomyślnie przejść leczenie. Powyższe można zapewnić, jeśli Crespine Gel zostanie wstrzyknięty jedynie w miejsce, gdzie nie toczy się stan zapalny. Idealnym czynnikiem początkowym, który będzie stanowił o skutecznym leczeniu przy użyciu Crespine Gel jest rozpoznanie osteoartrozy na jej wczesnym etapie.

Ból stawu spowodowany osteoartrozą może zostać zniwelowany zaledwie jednym zastrzykiem

Crespine Gel uzyskuje całkowitą skuteczność po zaledwie jednym zastrzyku, co oznacza wyższy stopień bezpieczeństwa dla pacjenta oraz oszczędność czasu.

Wysoki stopień usieciowienia kwasu hialuronowego w Crespine Gel jest osiagany w celu wytworzenia natychmiastowej początkowej skuteczności jak również długotrwałej redukcji bólu. Żel hialuronowy zostaje wprowadzony jako implant do linii stawu i ochrania istniejącą chrząstkę.

Tolerancja Crespine Gel

Crespine Gel jest oparty na kwasie biofermentowanym oraz jest bardzo dobrze tolerowanym produktem medycznym ze względu na wysoki stopień czystości. Do 31 października 2015 przeprowadzono na całym świecie około 120 000 zabiegów przy użyciu Crespine Gel.

Regularne leczenie przy pomocy Crespine Gel (w zależności od zaawansowania osteoartrozy: raz na rok lub co pół roku):

  • Niweluje ból w stawie przez nawilżenie chrząstki
  • Poprawia mobilność stawu oraz
  • Regeneruje naturalnie istniejącą chrząstkę
  • Pacjenci mogą cieszyć się dłuższym czasem bez bólu zachowując naturalny staw

Ból stawu powinien zostać zbadany pod kątem medycznym

Warunkiem skutecznego leczenia jest badanie wykonane przez doświadczonego lekarza. Jedynie profesjonalna porada może zapewnić skuteczne leczenie w każdym indywidualnym przypadku.

W przypadku zaawansowanej osteoartrozy czas trwania efetków leczenia przy pomocy Crespine Gel może być krótszy. W takich przypadkach powtórna aplikacja będzie wymagana wcześniej (np. z przerwami co 3 miesiące).

Kładziemy nacisk na odpowiedzialne podejście do Twojego stanu zdrowia!

Celem tej witryny jest obudzenie świadomości istnienia możliwej opcji zachowania naturalnie istniejącego stawu. Oczywiście leczenie oznacza ingerencję w tkankę, a możliwy efekt leczenia należy odpowiednio przygotować. Sterylne pole operacyjne jest istotne, gdyż zwiększa bezpieczeństwo pacjentów.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że operacja jest logiczną konsekwencją nieleczonej osteoartrozy, a zabieg ten może pociągnąć za sobą nieodłączne ryzyko.
Adekwatność leczenia oraz stanu zdrowia poszczególnych pacjentów to dla nas priorytet. Doświadczony lekarz może uzyskać pomoc w ocenie prawdopodobieństwa sukcesu przy zastosowaniu Crespine Gel w każdym indywidualnym przypadku.
Im większe szanse na sukces, tym dłuższy okres życia bez bólu przy zachowaniu naturalnej chrząstki.

NIEKTÓRE Z ZALET CRESPINE GEL – zestawienie:

Oszczędność czasu dzięki pojedynczej iniekcji

Wymagany jest tylko jeden zastrzyk w całym okresie leczenia. Czas trwania pozytywnych skutków działania iniekcji CRESPINE GEL wynosi minimum 6 miesięcy (w przypadku niewielkiej lub średnio zaawansowanej osteoartrozy).

 

Zaraz po zastosowaniu staw uzyskuje niezbędną pomoc

CRESPINE GEL jest przeznaczony do bezpośredniego zastosowania w ramach ogólnej praktyki medycznej.

Strzykawka jest gotowa do użycia, a wykonanie zastrzyku zajmuje tylko kilka minut.

 

Dobrze tolerowany ze względu na wysoki stopień czystości

Kwas hialuronowy w CRESPINE GEL jest uzyskiwany w procesie biofermentacji i dlatego osiąga wysoki stopień czystości, który jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm ludzki.

 

Naturalna substancja przedłuża skuteczność naturalnego działania stawu

CRESPINE GEL składa się z kwasu hialuronowego – substancji, która występuje naturalnie w organizmie człowieka i która stanowi znaczną część płynów stawowych.

 

Długotrwały spokój w stawie ze względu na stabilny kwas hialuronowy

Crespine Gel zawiera kwas hialuronowy najwyższej jakości, który jest bardziej stabilny niż kwas hialuronowy, który w sposób naturalny występuje w ludzkim organizmie. Eksperci medyczni zgadzają się, że posiada on bardziej długotrwałe działanie dla utrzymania chrząstki.

 

Iniekcja z Crespine Gel skupia się bezpośrednio na stawie i pozwala na uniknięcie reakcji ze strony układu trawiennego np. przez zastosowanie leków doustnych.

Crespine Gel jest aplikowany przez wstzyknięcie go do linii stawu i działa tam, gdzie chrząstka wymaga pomocy.

 

Długotrwałe zadowolenie z Twojego stawu leczonego przy użyciu Crespine Gel

Regularne leczenie przy użyciu CRESPINE GEL polepszy mobilność stawu oraz zachowa jego naturalną funkcję.