Fizyczne wyczerpanie stresem i bólem. Co powinienem zrobić?

Utknęliśmy, nasze myśli zawsze krążą wokół tego samego problemu. Wielu naszych przyjaciół i krewnych ma ten sam problem, a przynajmniej nie ma pojęcia, jak mogłoby się poprawić …

Co powinniśmy zrobić? To nie może trwać wiecznie …

Wiele osób twierdzi, że kluczowe znaczenie ma to, kim się otaczasz i gdzie się znajdujesz. Ludzie mają tendencję do otaczania się „swoim rodzajem”. Inni mają wtedy ten sam problem, rozumieją, jak się czujesz, nie jesteś już sam ze swoimi problemami …

„JESTEŚ ŚREDNI Z PIĘCIU OSÓB, Z KTÓRYMI SPĘDZASZ WIĘKSZOŚĆ CZASU”.

-Jim Rohn

 Na przykładzie firm odnoszących sukcesy można powiedzieć: Przedsiębiorcy odnoszący sukcesy otaczają się zwycięzcami i zatrudniają tylko najlepszych ludzi – często wielokrotnie lepszych i bardziej kompetentnych niż przedsiębiorca i pracodawca w swojej dziedzinie. Na kolację spotykają się z jeszcze większymi przedsiębiorcami odnoszącymi sukcesy. . Dlaczego oni to robią?

Nauka mówi: stajemy się jak 5 osób, którymi otaczamy się najbardziej w odniesieniu do określonego tematu.

Czy chcę być jak ludzie, którymi się otaczam najbardziej? Podejmij temat zdrowia. Czy chcę skupić się w moim życiu na bólu? Czy za bardzo otaczam się negatywnie myślącymi ludźmi? Jak bym się czuł, gdybym spędzał czas z aktywnymi i kochającymi zabawę ludźmi, którzy sprawiają, że myślę inaczej? Czy mógłbym wtedy znaleźć sposoby, które pomogłyby mi lepiej poradzić sobie z moją sytuacją?

Przedsiębiorca odnoszący sukcesy każdego dnia inspiruje się jeszcze bardziej ludźmi sukcesu i jest wdzięczny za ich obecność w swoim życiu. Doładowuje się pozytywną energią tych przyjaciół i partnerów, a dzięki dobremu samopoczuciu, którego doświadcza w tej sytuacji, przychodzi z lepszymi pomysłami, świeżymi ścieżkami oraz większą nadzieją i motywacją do tematów, które wcześniej wydawały mu się nierozwiązywalne.

Co masz do stracenia? Spróbuj. Przyjmuj zaproszenia od ludzi, którym chcesz się wyrwać ze swojej „rutyny”. Daj się przekonać, że życie też może być zabawne. Często problemy rozwiązuje się znacznie lepiej, jeśli nawet o nich nie myślimy. Często otwierają się drogi, w które nigdy byśmy nie uwierzyli.

Pozwól sobie na pozytywną energię i upewnij się, że nie dasz się w kółko złapać w te same wzorce. Skoncentruj się na dobru i idź za nim.

Możesz nawet zapomnieć o swoim bólu. Wtedy organizm odzyskuje siły i masz świeżą energię do planowania kolejnych kroków :)!

Dodaj komentarz