netHEAVEN GmbH

An der Favorite 4

D-55131 Mainz

Niemcy

Telefon +49 (0) 6131 9727501

Faks +49 (0) 6131 9727506

info@crespinegel.de

Dyrektor zarządzający i dyrektor zarządzający

Nina Grüter & Daniel C. Mies

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Moguncji

Numer rejestru: HRB 43783

Odpowiedzialny za treść zgodnie z §6 MDStV

Nina Grüter & Daniel C. Mies

Ochrona danych

Cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę internetową i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, naszymi produktami i naszymi stronami internetowymi. Ochrona Twojej prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej jest dla nas ważna. Dlatego prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

Anonimowe zbieranie danych

Zasadniczo możesz odwiedzić stronę internetową netHEAVEN GmbH bez informowania nas, kim jesteś. Dowiadujemy się jedynie o nazwie Twojego dostawcy usług internetowych, stronie internetowej, z której nas odwiedzasz, oraz witrynach w naszej witrynie, które odwiedzasz. Informacje te są analizowane w celach statystycznych. Jako indywidualny użytkownik pozostajesz anonimowy.

Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe są zbierane tylko wtedy, gdy podasz nam je dobrowolnie, na przykład w celu wykonania umowy, prośby o kontakt lub rejestracji w celu korzystania z usług spersonalizowanych. Wszystkie dane osobowe zebrane od klientów są traktowane i przechowywane jako poufne.

Eksport i przetwarzanie danych w krajach spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Nie ma eksportu danych do krajów spoza EOG.

Wykorzystywanie i ujawnianie danych osobowych

Dane osobowe zebrane na stronie internetowej netHEAVEN GmbH będą wykorzystywane wyłącznie bez Twojej zgody do przetwarzania umów i zapytań. Dane niezbędne do transakcji biznesowych mogą być przekazywane spółkom powiązanym i dostawcom lub bankom w celu rozliczenia.

Zewnętrzne linki

Aby uzyskać optymalne informacje, na naszej stronie internetowej znajdują się linki, które odsyłają do witryn internetowych osób trzecich. Jeśli nie jest to wyraźnie rozpoznawalne, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że jest to link zewnętrzny. NetHEAVEN GmbH nie ma żadnego wpływu na zawartość i wygląd stron internetowych innych dostawców. W związku z tym oczywiście nie obowiązują tam gwarancje zawarte w niniejszym oświadczeniu o ochronie danych.

Podobnie, netHEAVEN GmbH nie przejmuje żadnej odpowiedzialności za treść tych linków zewnętrznych. Jeśli pojawią się nielegalne treści na tych stronach, link zostanie oczywiście usunięty.

prawa autorskie

Pragniemy zwrócić uwagę, że nasza strona internetowa jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie treści jest dozwolone tylko za uprzednią pisemną zgodą autora.

Internetowe rozstrzyganie sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR-VO: Komisja Europejska zapewnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów, którą można znaleźć pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/.